Bo'sh ish o'rinlari uchun birinchi bosqich natijalari

17/07/2020 - 21:22 2248

O‘zbekiston Respublikasi Iqtisodiy taraqqiyot va kambag‘allikni qisqartirish vazirligi rasmiy saytida joriy yilning 26 iyun kuni markaziy apparatidagi bo‘sh ish o‘rinlariga tanlov e’lon qilingan.

 

E’lon bo‘yicha taqdim qilingan birlamchi xujjatlarga asosan birinchi bosqich shartlariga javob bergan quyidagi nomzodlar:

 

Kambag‘allikni qisqartirish chora-tadbirlarning ijrosini tashkil qilish boshqarmasiga

 

2020 yil 23 iyul kuni soat 15:00 da

 

1. Xolbadalov Utkirjon Shokirjonovich

Mehnat bozori, demografiya va migratsiya jarayonlarini

tahlil qilish va prognozlash boshqarmasiga

 

2020 yil 24 iyul kuni soat 16:00 da

 

1. Mamaturdiyeva Dilfuza Rafikovna

Ichki oziq-ovqat bozori barqarorligini ta’minlash,

tahlil qilish va prognozlash boshqarmasiga

 

2020 yil 21 iyul kuni soat 15:00 da

 

1. Axmedov Nurmuxammad Abduxalil o‘g‘li

2. Qo‘chqorov Davron Qo‘chqor o‘g‘li

3. Kariyev Adxamjon Axmatjanovich

4. Maxamatov Toyirjon Tolibjonovich

5. Raximjonova Navruza Tursunbayevna

6. Nurullayev Mardon Baxtiyorovich

7. Tursunov Dilmurod Baxtiyor o‘g‘li

8. Xabibullayeva Feruza Murodilla qizi

 

Tashqi iqtisodiy munosabatlarni tahliliy qo‘llab-quvvatlash va “yo‘l xaritalari” monitoringi boshqarmasiga

 

2020 yil 21 iyul kuni soat 16:00 da

 

1. Abdusamatov Ayubxon Azizovich

2. Madraximov Baxtiyorjon Abduvoxid o‘g‘li

3. Choriyev Mirjalol Abdumuminovich

4. Muxammadiyev Sardor Xo‘jaqulovich

5. Nurullayev Mardon Baxtiyorovich

6. Saidova Nargiza

7. Sayfillayev Xikmatilla

8. Tangirkulov Elyor

Iqtisodiyotni boshqarishda xalqaro andozalarni joriy etish bo‘yicha loyihaviy ofisga

 

2020 yil 21 iyul kuni soat 18:00 da

1.  Saidova Nargiza Shovxi qizi

2. Umirzoqov Jasur Ortiqboy o‘g‘li

“Biznes yuritish” va boshqa xalqaro reytinglar bilan ishlash boshqarmasiga

 

2020 yil 22 iyul kuni soat 15:00 da

 

1. Abdiraxmonov Baxrom Tursinbayevich

2. Akbarov Azizxon Ozodovich

3. Alikulov Parviz Normurod o‘g‘li

4. Asqarov Umidjon Sodirali o‘g‘li

5. Mirzaulukov Zafar Xabibulla o‘g‘li

6. Ibroximov Jasurbek G‘ayratjon o‘g‘li

7. Maxmudov Muxiddin O‘tkirbek o‘g‘li

8 Navruzov Tuxtamurod Orzijon o‘g‘li

9. Primova Gulizoda Rustam qizi

10. Radjabova Zebiniso Jo‘raboyevna

11. Fazliddinov Xasan Komil o‘g‘li

 “Biznes yuritish” va boshqa xalqaro reytinglar bilan ishlash boshqarmasiga

 

2020 yil 22 iyul kuni soat 17:30 da

 

1.    Sattorov Farrux Furqat o‘g‘li

2.    Sattorov Sherali Jo‘rayevich

3.    Turg‘unboyev Sherzod Tursunali o‘g‘li

4.    Toshpo‘latov Farrux Olim o‘g‘li

5.    Xabibullayeva Feruza Murodilla qizi

6.    Xazratov Bexruz Erkin o‘g‘li

7.    Yo‘ldoshev Xayrullo Xolmurodovich

8.    Xolmatov Shoxidjon Axmadjon o‘g‘li

9.    Xolmaxmatova Gulsanam Nizomiddin qizi

10. Xolmirzayev Ravshanbek Bekmirza o‘g‘li

Innovatsion va raqamli iqtisodiyotni rivojlantirish boshqarmasiga

 

2020 yil 21 iyul kuni soat 15:00 da

 

1. Xolbadalov O‘tkirjon Shokirjonovich

 

2. Davlatov Shaxobiddin

 

3. Berdiyev Xusan Alimovich

 

 

Onlayn suhbatga taklif etiladilar.

Suhbatda ishtirok etish uchun internet tarmog‘iga ulangan veb kamerasi va mikrofoni bo‘lgan kompyuter, planshet yoki smartfon bo‘lishi talab qilinadi.

Xujjatlarni topshirish jarayoni bo‘yicha savollar bilan Ruziqulova Aqida Baxtiyorovnaga (71) 232-65-40 va Abduxoliqov Qaxramon Toxtasinovichga (71) 232-62-97 telefon raqami orqali;

Onlayn suhbatni amalga oshirish uchun texnik yordam masalasida Karimov Otabek Eshmamatovichga (71) 232-65-77 va Ro‘zmatov Boxodir Rustamovichga (71) 232-65-21 telefon raqamlari orqali murojaat qilishingiz mumkin.

Izoh: Ishlab chiqarish zaruriyatidan kelib chiqib, shuningdek texnik imkoniyatlar sababli Onlayn suhbat vaqtlari o‘zgarishi mumkin. Bunday hollarda nomzodlar xabardor qilinadilar.

Nomzodlarning texnik yoki boshqa sabablar bilan belgilangan vaqtda onlayn aloqaga chiqmaganligi uchun vazirlik mutaxassislari javobgar emaslar.